Przejdź do treści

Zmiana koloru auta

Co to jest zmiana koloru auta i na czym polega

Nawet najpiękniejszy i najlepszy samochód po jakimś czasie nam się znudzi. Nie trzeba wtedy kupować nowego – warto zainwestować w zmianę koloru auta przy pomocy specjalnej folii. Jest to solidne rozwiązanie, które daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji.

W naszej ofercie bowiem dostępnych jest wiele różnych kolorów i odcieni, wśród których z pewnością ten, który przypadnie Ci do gustu.

Aby odpowiednio przytwierdzić folię, najpierw demontujemy poszczególne elementy nadwozia, takie jak lampy, klamki czy emblematy. Następnie dokładnie czyścimy i odtłuszczamy powierzchnię, aby pozbyć się jakichkolwiek zabrudzeń. Następnie zakładamy folię i dopasowujemy ją do najmniejszych detali.

Co daje oklejenie auta

Można powiedzieć, że decydując się na oklejenie auta folią, otrzymujesz całkowicie odmienny wygląd pojazdu. Jednak względy estetyczne to nie jedyna zaleta tego typu usługi.

Wykorzystywane przez nas folie są także świetną ochroną oryginalnego lakieru. Dlatego też niektórzy klienci decydują się na oklejanie jednorazowe, np. na dalszy wyjazd w trudnym terenie. Oferowany przez nas materiał zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami, w tym chociażby zarysowaniami, korozją i innymi.

Dodatkowo w dowolnym momencie można zdjąć folię, uzyskując oryginalny lakier.

Zalety oklejania auta

Trudno jest w kilku słowach określić zalet oklejania folią. Jeśli jest ona odpowiednio założona (a w naszej firmie możesz być tego pewny), przez długi czas zapewnia skuteczną ochronę lakieru przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi – promieniowaniem słonecznym czy wilgocią. Dzięki temu masz pewność, że w tym czasie oryginalny kolor nie spłowieje.

Główną zaletą oklejania auta jest niewątpliwie świetny efekt estetyczny. Uzyskać można bowiem praktycznie każdy kolor z połyskiem, matowy, a także z dodatkowymi efektami (np. kameleon).

Dzięki naszym usługom można ujednolicić firmową flotę pojazdów bez konieczności kupna nowych aut w odpowiednim kolorze. Oczywiście można także zamówić warianty z logo firmy, co z pewnością będzie praktycznym wyjściem w przypadku pojazdów służbowych.

Czy folia uszkodzi lakier mojego auta

Wiele osób, kontaktujących się z nami w sprawie oklejania samochodu wyraża swoje wątpliwości co do tego typu procesów. Obawiają się, że po montażu folia uszkodzi oryginalny lakier. Chętnie odpowiadamy na te pytania.

Jest bowiem zupełnie odwrotnie! Wykorzystywane przez nas folie montowane są bez pomocy kleju. Folia samoistnie przylega do karoserii, a następnie kurczy się pod wpływem gorącego powietrza z opalarki.

Dzięki temu założona folia nie tylko nie szkodzi lakierowi, ale go chroni przed wodą, słońcem, zarysowaniami czy zabrudzeniami. W rezultacie, po zdjęciu folii lakier pozostaje niezmieniony.