Przejdź do treści

Folie lustrzane na okna

Folia lustro weneckie

Dzięki niej można zmniejszyć natężenie promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia, tworząc przy tym efekt lustra weneckiego, który sprawia, że z wnętrza pomieszczenia można zobaczyć to, co znajduje się z oknem, jednocześnie uniemożliwiając osobo, na zewnątrz, zajrzenie do środka. Dzięki temu można zapewnić sobie maksimum prywatności. Swoje właściwości folia lustrzana zawdzięcza bardzo cienkiej warstwie metalu, który ją pokrywa.

Ten specjalny rodzaj okleiny po naklejeniu na szybę daje efekt lustra po stronie pomieszczenia, w którym jest jaśniej. Dlatego za dnia, gdy na zewnątrz świeci słońce, nie można zobaczyć tego, co znajduje się w środku. Niestety wieczorem, gdy wewnątrz jest jaśniej, okleina traci swoje właściwości.

Oferowane produkty są bardzo często stosowane w celu zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Dzieje się tak dlatego, że stanowią bardzo dobre uzupełnienie innych metod izolacyjnych w pomieszczeniu. Dzięki temu, że blokują promienie słoneczne, zapobiegają nagrzewaniu pomieszczenia. Zimą przeciwdziałają utratom ciepła z wnętrza budynku. Jej właściwości przekładają się na oszczędności związane z klimatyzacją pomieszczenia.

Folia na okno łazienkowe

Dzięki temu, że folia lustrzana chroni prywatność osób znajdujących się w pomieszczeniu, doskonale sprawdza się w łazience. Dzięki niej nie trzeba za dnia opuszczać rolet na oknach łazienkowych.

Wystarczy ją przykleić, by cieszyć się naturalnym światłem rozświetlającym pomieszczenie, jednocześnie będąc pewnym, że nikt z zewnątrz nie jest w stanie zobaczyć wnętrza pomieszczenia. Należy jednak pamiętać, że efekt utrzymuje się jedynie wtedy, gdy wewnątrz pomieszczenia jest ciemniej niż na zewnątrz.

Folie lustrzane na okna

Zależnie od przepuszczalności światła, folie zapewniają większy lub mniejszy efekt. Oferujemy produkty, które mogą zatrzymać nawet 80% energii cieplej oraz 99% promieni świetlnych. Powłoka jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu.

Najważniejszym parametrem dotyczącym folii lustrzanej jest przepuszczalność światła oraz redukcja promieni słonecznych. Od tej pierwszej wartości zależy, ile światła z zewnątrz dotrze do pomieszczenia. Redukcja promieni słonecznych wpływa na odbijanie ciepła. Dzięki temu wnętrza mieszkania nie nagrzewają się latem, co zapewnia stabilizację temperatury panującej wewnątrz pomieszczenia. Ponadto, im wyższe będą te parametry, tym większy będzie także poziom efektu lustra. Jeśli chcesz zadbać o swoją prywatność i osłonić wnętrze swojego domu, przed wzrokiem przechodniów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.